Opis Zabiegów - Depilacja i Henna


DEPILACJA

W naszym salonie proponujemy Państwu depilację woskiem. Jest to jedna z najczęściej stosowanych metod usuwania zbędnego owłosienia. Włoski są wyrywane wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt gładkiej skóry nawet przez kilka tygodni - tyle czasu bowiem trwa regeneracja i odbudowa korzenia włosa. Ten rodzaj depilacji można stosować praktycznie na wszystkie części ciała.


ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 1:1

Jest to sposób aplikacji rzęs, polegający na doklejaniu "włosek po włosku" jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej. Dzięki temu zabiegowi rzęsy zyskują niewiarygodne przedłużenie, a jednocześnie wyglądają bardzo naturalnie. Efekt utrzymuje się do 8 tygodni, jednak zaleca się powtarzanie zabiegu co 4-5 tygodni. Aplikacja trwa około 3 godzin.

 
 
 
 

HENNA

Brwi i rzęsy to bardzo ważny element naszego wizerunku. Dobrze ufarbowane i wyregulowane brwi, oraz właściwie podkreślone rzęsy poprawiają wygląd naszej twarzy. Przeciwwskazaniem do stosowania henny są stany zapalne i alergiczne skóry,jakiekolwiek uszkodzenia lub otarcia w okolicach brwi,choroby i uszkodzenia oka (jęczmień, zapalenie spojówek, zaczerwienienie), oraz oczywiście uczulenie na sam produkt.


TRWAŁA NA RZĘSY

Podobnie jak przy włosach, trwała na rzęsy polega na nawinięciu nasączonych specjalnym preparatem rzęs na malutkie wałeczki. Zyskuje się przez to nie tylko efekt powiększonego oka, ale i również optyczne wydłużenie samych rzęs. Trwała utrzymuje się od 3 do 6 tygodni (okres naturalnej, fizjologicznej wymiany części włosów). Preparaty służące do wykonania tego zabiegu bazują na składnikach naturalnych, nie szczypią w oczy, nie drażnią ich i nie stanowią jakiegokolwiek zagrożenia dla oka.