NASZ ZESPÓŁ

 
 

Witam Państwa serdecznie

Nazywam się Dominika Dobrowolska. Jestem absolwentką Policealnej Szkoły Kosmetycznej I Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych o kierunku: Promocja Zdrowia. Ukończyłam liczne kursy 
i szkolenia z zakresu pielęgnacji i dbałości o kobiece piękno. W 2008 roku zajęłam II miejsce na Ogólnopolskich Mistrzostwach Modelowania Paznokci.

W swojej pracy stawiam na komfort i samopoczucie Klienta, a przede wszystkim dbam o bezpieczeństwo przeprowadzonych zabiegów. Kosmetyki najwyższej jakości, a także wiedza i umiejętności, które nabyłam w trakcie kilkuletniej praktyki gwarantują najwyższą jakość usług.

Zapraszam do zapoznania się z moimi kwalifikacjami zawodowymi dostępnymi poniżej

 

Nazywam się Anna Piątkowska, jestem absolwentka Centrum Nauki i Biznesu ,,Żak" w Chorzowie, gdzie zdobyłam tytuł Technika usług kosmetycznych. Aktualnie pobieram naukę w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach na kierunku Kosmetologia .

Posiadam certyfikowane kursy w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp.

Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca jest moją pasją, spełniam się całkowicie w tej dziedzinie, każdego dnia poszerzam swoje umiejętności. Uśmiech na twarzy, zaangażowanie i dbałość o jakość wykonywanych usług to moja wizytówka.

Serdecznie Państwa zapraszam.